Menu Zavřeno

Jsme okresní šampioni v učení cizích jazyků!

Začátkem listopadu nás potěšila skvělá zpráva – naše třída 5.A NJ získala první místo v okresním kole soutěže Jazykový WocaBee šampionát!V úvodním kole celostátního šampionátu dosáhli naši žáci skvělý výsledek – denní průměr až 1881 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka.Pro lepší představu – jedna správná odpověď při procvičování slovíček znamená zisk přibližně 2-3 WocaPoints bodů.

Vítězství v okresním kole je pro nás o to cennější, že celková účast ve čtvrtém ročníku šampionátu dosáhla rekordního počtu 44 387 žáků a studentů z celé České republiky.Spolu s počtem zapojených tříd roste i kvalita šampionátu a k vítězství v každém kole je potřeba více motivace a úsilí.

V Jazykovém WocaBee šampionátu se soutěží online v inovativní aplikaci pro učení slovíček s názvem WocaBee.V soutěži se nehodnotí konkrétní znalosti žáků, ale píle v učení se (a procvičování) nové slovní zásoby.

V okresním kole naši žáci získali za první místo diplom a titul Okresní šampioni.Každý žák navíc obdrží měsíční online kurz angličtiny nebo němčiny v aplikaci pro samouky LangBee v hodnotě 150 Kča p.uč. Košařová získává užitečnou publikaci o zodpovědném využívání technologií s názvem:Spojeni navždy – Jak neztratit děti v digitální době

Vítězství v okresním kole znamená zároveň postup do krajského kola, které probíhá od 2.11. do 9.11.2022.Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se svou pílíaž do česko-slovenského finále Jazykového WocaBee šampionátu!Největším vítězstvím pro všechny je ale především radost z učení a také zlepšení jazykových vědomostí.Stránka aplikace: www.wocabee.app Stránka soutěže/šampionátu: www.wocabee.app/soutez

Mgr. Radka Košařová